Monika Jagniewska

Psychoterapeuta Gestalt, Somatopsycholog

Certyfikowany  psychoterapeuta
tel.: 501353891,
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ukończyłam dwuletnie szkolenie w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt i kontynuuję naukę na etapie klinicznym. W swojej pracy sięgam do wiedzy i doświadczeń wyniesionych z licznych szkoleń i kursów reprezentujących także inne modalności terapeutyczne.
Jeśli szukasz sposobu na wsparcie własnego rozwoju, uzyskanie głębszej świadomości swoich potrzeb i odnalezienie dającego poczucie sensu sposobu funkcjonowania w codziennym życiu, chętnie poszukam ich z Tobą. Jeśli doświadczasz lęku, depresji, trudności w związkach, jeśli przytłacza cię cierpienie wynikające z przeżytej straty, żałoby czy traumy lub borykasz się z trudnym do medycznego uzasadnienia  dyskomfortem w ciele, jestem gotowa towarzyszyć Ci w poszukiwaniu sposobu na doznanie ulgi i odnalezienie trwałego poczucia wewnętrznej równowagi.
Oferuję pracę opartą na otwartej, nieoceniającej relacji terapeutycznej, w której możesz spróbować znaleźć właściwy dla Ciebie sposób budowania relacji ze światem, innymi i samym sobą. 
Najlepszą formą kontaktu jest wysłanie wiadomości sms pod numer 501353891, oddzwonię i umówię nas na spotkanie. Zakładam możliwość spotykania się w przestrzeni wirtualnej.