Terapie oparte o biorezonans

Biorezonans stanowi element medycyny naturalnej, wykorzystujący nowoczesną technikę.

Biorezonans stanowi element medycyny naturalnej, wykorzystujący nowoczesną technikę. Jest skuteczną, w pełni bezpieczną i zupełnie bezbolesną formą terapii. Usuwa patogenne mikro i makroorganizmy (pasożyty, pierwotniaki, grzyby, bakterie, wirusy) oraz ich toksyny, będące przyczyną wielu chorób.

Na czym polega ta metoda leczenia?

Terapia biorezonansowa wykorzystuje fakt, iż wszystkie żywe istoty, w tym mikroorganizmy, emitują fale elektromagnetyczne w określonym spektrum częstotliwości. Badania naukowe w obszarze biorezonansu sprecyzowały spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych generowanych przez chorobotwórcze patogeny. Częstotliwości rezonansowe patogenów są dużo niższe (oscylujące w zakresie od kilku do kilku tysięcy Hz) od częstotliwości komórek człowieka (1 562 000 do 9 457 000 Hz), dzięki czemu terapia nie wpływa na funkcje życiowe organizmu ludzkiego.
Oddziaływanie na patogeny odpowiednimi częstotliwościami powoduje wprowadzenie w rezonans ich błon komórkowych, które po pewnym czasie ulegają uszkodzeniu i rozpadowi, a produkty rozpadu zostają wydalane z organizmu. Terapia biorezonansowa powoduje usunięcie patogennych mikroorganizmów znajdujących się wewnątrz naszych komórek ciała, bez szkody dla organizmu ludzkiego oraz usuwanie pasożytów jelitowych bez szkody dla pożytecznej flory bakteryjnej (jej spectrum częstotliwości nie jest używane w trakcie zabiegu).
Terapia nie jest ukierunkowana stricte na objawy choroby, lecz ingeruje w jej przyczyny, determinując naturalne procesy autoregulacji i samoleczenia organizmu. Często stanowi jedyną metodę w leczeniu danej choroby, jednak nie istnieją żadne przeciwwskazania co do korzystania równolegle również z innych terapii czy leków.  

W czym może pomóc nam biorezonans?

 • skutecznie usuwa wszelkie patogeny: wirusy, bakterie, włącznie z krętkami borrelii w tkankach twardych i miękkich, pierwotniaki, pleśnie i grzyby, robaki obłe i płaskie, rozbija ogniska zapalne i cysty, czyści krew z pleśni i grzybów, wirusów, bakterii, robaków i ich jaj, larw, etc. (terapia Becka),

 • stymuluje detoksykację organizmu, energetyzuje organizm, stymuluje siły witalne,

 • normalizuje działanie układu odpornościowego, Terapia odbywa się etapami w kilkugodzinnych sesjach. Czy ta metoda jest bezpieczna?

Podczas zabiegu nie jest emitowane żadne szkodliwe promieniowanie. Długość trwania terapii uzależniona jest od rodzaju i ilości stwierdzonych patogenów oraz stopnia rozwoju schorzeń i zanieczyszczenia organizmu. Może być prowadzona równolegle z leczeniem alopatycznym, nie zmienia wchłanialności leków. Nie powoduje skutków ubocznych, jakie towarzyszą leczeniu farmakologicznemu. W czasie trwania terapii wykonujemy badania kontrolne w celu oceny szybkości usuwania patogenów.

Film ukazujący działanie biorezonansu(źródło: https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=nCkupIqbNXo)


Przeciwwskazania do terapii

 • ciąża, karmienie piersią, 
 • rozrusznik serca, 
 • epilepsja, 
 • ferrytowe (żelazne) elementy w ciele (tytanowe nie stanowią przeciwwskazania), 
 •  niewydolność układu naczyniowo-sercowego lub limfatycznego, 
 •  stan po udarze mózgu lub zawale serca, 
 •  dzieci do lat 18 - za zgodą rodziców, 
 • dzieci najmłodsze – jeżeli mówią i mogą informować o swoim samopoczuciu